Muzyka, która da ci
pozytywny nastrój,
siłę i wiarę

I chcę się tym z Tobą tutaj podzielić : )

Starożytne MANTRY mają niesamowitą moc uzdrawiania umysłu i duszy, ja tego doświadczyłam i cały czas doświadczam kiedy śpiewam mantry!

Gdy tylko zaczynam śpiewać mantry w pozytywnej aranżacji reggae mój umysł po kilku minutach się uspokaja i napełnia wspaniałą energią!
Zaczynam czuć wtedy radość i wypełnia mnie światło i miłość.
Jestem w Tu i Teraz i wszystkie obawy znikają…

Ty też możesz tego doświadczyć
Nawet tylko słuchając mantr!

Były też robione badania naukowe jaki mantry mają wpływ na mózg człowieka.

Z tych badań wynika, że po 9 minutach intonowania i słuchania mantr umysł się wycisza i dwie półkule mózgowe zaczynają się harmonizować i dzięki mantrom mnisi można wznieść się na  wyższe stany świadomości i osiągnąć stan oświecenia.

Sama byłam świadkiem jak niesamowity wpływ mantry mają na dzieci zarówno te, które dopiero zaczynają uczyć się mówić jak i te starsze w wieku przedszkolnym z różnymi problemami stanami nadpobudliwości czy lękliwości.

Przez 2 lata robiłam koncerty mantr w programie „rozwoju świadomości” dla dzieci w prywatnych przedszkolach w Warszawie i we Wrocławiu.
Efekty były niesamowite!

W Wielkiej Brytanii w jednej z prywatnych szkól wprowadzono jako zajęcia obowiązkowe dla wszystkich dzieci, które na pierwszych lekcjach każdego dnia w szkole recytowały mantry i teksty w sanskrycie ponieważ zaobserwowano, że wtedy lepiej się uczą i są spokojniejsze.

 Tak więc gorąco polecam puszczać mantry sobie i swoim dzieciom zarówno przed nauką jak i przed snem i o poranku żeby nastroić swój umysł pozytywnie na cały dzień.

Wiele lat temu mantry stały
się moją praktyką duchową

Śpiewanie mantr pomogło mi uwolnić się od bardzo trudnych wspomnień z przeszłości i negatywnych przekonań, a także pomogły mi odstawić używki jak papierosy, alkohol i narkotyki, które brałam przez okres 2 lat jak byłam nastolatką w ucieczce przed bolesnymi uczuciami, których przyczyną były traumy, których doświadczyłam jak byłam dzieckiem i nastolatką.

W trakcie śpiewania mantr zaczęłam doświadczać tego za czym bardzo tęskniłam, czyli miłości i radości.

Moje osobiste doświadczenie z Mantrami i wszystkie płynące z nich  korzyści sprawiły, że postanowiłam nagrać płytę MANTRA & REGGAE” z 13 Mantrami z różnych tradycji duchowych jak: słowiańska, wedyjska, sikhijska, buddyjska i hinduska. Wszystkie mantry na płycie są we współczesnej aranżacji reggae, ska, rock i ambient czyli w bardzo pozytywnych dla ucha i ciała brzmieniach : )

Łącząc starożytne mantry ze współczesną aranżacją zależało mi aby płyta ta mogła trafić do każdego człowieka, kobiet i mężczyzn, nastolatek i nastolatków, młodzieży i dzieci, bez względu na wiek, doświadczenia życiowe, status społeczny i pochodzenie.

Płyta „Mantra & Reggae” nagrywana była w kilku studiach w Polce, na Jamajce i na Florydzie w tym miedzy innymi w studio u Juliana Marleya w Miami, w legendarnym Grufton studio w Kingston na Jamajce i w studio u Leszka Możdżera w Polsce.

Cała płyta będzie w wyższym stroju Solfegio 528hz, który ma bardzo pozytywny wpływ na ludzkie DNA.

Dowiedz się więcej o płycie
Mantra & Reggae

Muzyka jest życiem

„Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie,
a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego”
~ Mahatma Gandhi

Gayatri Mantra

Om Mani Padme Hum

Mantra Słowiańska

Serdecznie zapraszam na moje Social Media : )

Scroll to Top